Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības projekta ietvaros “COOP Local”, kas tiek īstenots sadarbībā starp Setu zemes apvienību, Repinas inkubācijas centru, Veru pašvaldību, Apes novada un Smiltenes novada pašvaldību, ir izveidota interaktīva karte ar informāciju par iesaistīto reģionu piena un gaļas produktu ražotājiem, ogu, augļu, dārzeņu un stādu audzētājiem un amatniekiem, kas darina rokdarbus un amatniecības izstrādājumus. Karte ir izveidota kā katalogs ar informāciju par projekta “COOP Local” dalībniekiem, lai pircējiem ir ērtāk par tiem uzzināt un tos atrast.

Informāciju par tiem var atrast Google interaktīvajā kartē:


Katalogs pdf formātā ŠEIT

Par iespējām citiem mājražotājiem un audzētājiem ievietot informāciju par sevi šajā katalogā, interesēties pie Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Modra Apsīša Tūrisma informācijas centrā, Dārza ielā 3, Smiltenē, tālrunis +371 29395200, +371 64707575, e-pasts modris.apsitis@smiltene.lv.

Projekts “COOP Loca” tiek finansēts no Latvijas-Igaunijas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020, vairāk informācijas par projektu šeit.  Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 

Pēdējās izmaiņas: 17.05.2019 15:57:00
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET