Smiltenes pilsētas kultūras centra kinoteātris 3D

Smiltenē, Gaujas ielā 1. Kase: P.O.T.C. 14.00-19.00; tel. 28343415.

www.kinosmiltene.lv

MAIJĀ

5.-6.maijā bērniem – animācijas filma latviski “Lielais ceļojums”. Kāds izklaidīgs stārķis ir sajaucis adreses un atnesis lācim pandu mazuli. Kārtībai jābūt, tāpēc lācis nolemj nogādāt mazuli īstajiem vecākiem. Kopā ar ceļabiedriem – zaķi, alni, pelikānu, vilku un tīģeri – lācis mēro grūto un raibiem piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz Dienvidķīnu.


6.-8.maijā – romantiska filma “Pēc mūsu tikšanās”. Beidzot tūkstošiem pasaules kino cienītāju pienācis laimīgais mirklis – notikusi filmas „After. Pēc mūsu tikšanās“ pirmizrāde. Pirmajā nedēļas nogalē pēc pirmizrādes filma, kas tika gaidīta piecus gadus, pasaulē izpelnījusies milzīgu jaunatnes ievērību un ir pasaules populārāko filmu topa virsotnē. Portugālē un Francijā pirms pirmizrādes notika seansi faniem, un filmas finanšu ieņēmumi daudzkārt pārsniedza savulaik populārās “Krēslas” ienākumus.
 

9.,12.maijā – romantiska komēdija “Tas tik ir pārītis”. Šarlote  ir viena no ietekmīgākajām sievietēm pasaulē. Freds  ir talantīgs žurnālists. Abiem nav nekā kopīga, izņemot to, ka Šarlote savulaik bija Freda auklīte un pirmā mīlestība. Kad pēc gadiem abi negaidīti satiekas, abu starpā uzplaukst romantiskas jūtas, aizsākot jautru un arī bīstamu notikumu ķēdi.
 

13.-16.maijā – komēdija “Krāpnieces”.  Bagātie veči dabūs trūkties, kad satiksies šīs divas rūdītās krāpnieces! Viena no viņām   ir augstākās klases krāpniece, kura dod priekšroku smalkām, ilgi un rūpīgi plānotām afērām, kas nes lielus ienākumus. Otra savā darbā strādā ar vienkāršām ātrās peļņas shēmām. Nejaušība saved abas dāmas kopā, kad izrādās, ka viņas abas ir nolūkojušas vienu upuri – jaunu multimiljardieri. Puisis izskatās arī naivs, un neviena no viņām nav gatava atteikties no šīs peļņas iespējas, un sacensības var sākties! Lai uzvar labākā!
 

18.-21.maijā – piedzīvojumu komēdija ģimenei “Pokemonu detektīvs Pikaču”. Augstākā līmeņa detektīvs Harijs ir pazudis, un tagad viņa 21 gadu vecajam dēlam Timam ir jānoskaidro, kas īsti ir noticis. Viņam talkā nāks tēva partneris detektīvs Pikaču – asprātīgs un apburošs pokemonu slepenpolicists.  Tims un Pikaču apvienos spēkus, lai izmeklētu noslēpumaino pazušanas gadījumu, un atklās briesmīgu sazvērestību, kas var apdraudēt visu pokemonu pasauli.
 

22.-23.maijā – romantiska jūtu filma “Saule arī ir zvaigzne”. Kādā burvīgā dienā rosīgajā Ņujorkā nejauši sastopas un iemīlas topošais students – romantiķis Daniels – un meitene no Jamaikas – Nataša. Viņu ceļi ir krustojušies pateicoties likteņa nejaušībai. Bet vai liktenis būs mīlētājiem labvēlīgs un ļaus viņiem palikt kopā? Nataša izmisīgi pūlas novērst savas ģimenes deportēšanu no Amerikas un cenšas apspiest tikko dzimušās jūtas pret Danielu, kurš visiem spēkiem mēģina pārliecināt Natašu, ka viņi ir lemti viens otram.

24.,26.-27.maijā  - asu sižetu cienītājiem - tikai pieaugušajiem “Džons Viks 3”. Profesionālais killeris Džons Viks ir nogalinājis slepenas starptautiskas slepkavu ģildes biedru un tagad ir spiests bēguļot. Par viņa galvu ir izsolīta 14 miljonu dolāru liela atlīdzība, un viņam pēdas dzen pasaules prasmīgākie slepkavas.
 

28.-30.maijā – šausmu filma “Brīnumbērns”. Ja nu pēc citplanētiešu kuģa avārijas uz zemes nonāk ar īpašām spējām apveltīts bērns, kas nevis kļūst par cilvēces glābēju, bet gan izrādās ļaunuma iemiesojums?

Vairāk informācijas par filmām un seansu sākumiem – www.kinosmiltene.lv

Pēdējās izmaiņas: 24.05.2019 16:34:05
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET