Smiltenes pilsētas kultūras centra kinoteātris 3D

Smiltenē, Gaujas ielā 1. Kase: P.O.T.C. 14.00-19.00; tel. 28343415.

www.kinosmiltene.lv

Janvāra pirmajā pusē kinoizrādes nenotiks

Ir pagājuši 3 gadi kopš ir uzstādīta digitālā aparatūra, kas sekmīgi izgājusi garantijas termiņu, taču aparatūras ražotājs - Beļģijas firma "Barco" ik pēc trim darbības gadiem ieteic nodrošināt aparatūras vispārēju tehnisko pārbaudi, ko veic izgatavotāja pārstāvēts speciālists. Aparatūras ilgtermiņa darbības nodrošināšanai tas arī tiks darīts, līdz ar to janvāra pirmajā pusē kinoizrādes nenotiks.

Skatītājiem kinoteātris tiks atkal atvērts ap 20.janvāri, bet jau 26. janvārī šeit godināsim Smiltenes teātra režisoru Agri Māsēnu, jo tajā dienā uz Latvijas ekrāniem iznāk filma "Vecā dārza noslēpums" ar Agri Māsēnu galvenajā lomā.

Janvāris

20.-21.janvāris  Asteriks: Brīnumdziras noslēpums (Animācija bērniem. Latviski)
Druīds Panoramikss daudzus gadu desmitus ir glabājis zināšanas, kā pagatavot noslēpumaino brīnumdziru. Taču, kad vecais Panoramikss savainojas, viņš saprot, ka ir pienācis laiks izraudzīties sev pēcteci. Kopā ar apsviedīgo gudrinieku Asteriku un labestīgo spēkavīru Obeliksu viņš dodas ceļojumā, lai atrastu jauno brīnumdziras noslēpuma sargātāju.   20.janvārī plkst.16.00; 21.janvārī - plkst.18.00

22.-23.janvāris plkst.18.00 Bohēmista rapsodija  Atkārtojums!
Fredijs Merkūrijs - roka leģenda, dumpinieks, bohēmists un ģēnijs, kurš lauzis visus stereotipus un atstājis neizdzēšamu iespaidu uz rokmūziku. Filma stāsta par grupas "Queen" galvu reibinošo ceļu uz panākumiem, pateicoties radītajām kulta dziesmām un revolucionārajam skanējumam, kā arī grupas atrašanos uz izjukšanas robežas Merkūrija nekontrolējamā dzīvesveida dēļ. Mūziķu triumfālā atkalapvienošanās koncertam "Live Aid" ir kļuvusi par vienu no izcilāko uzstāšanos visā rokmūzikas vēsturē.

26.-27.-28.-29.-30.-31.janvāris Vecā dārza noslēpums. Latvijas filma bērniem.
Pie pensionāra Armanda, kurš dzīvo vecā mājā ar lielu, aizlaistu dārzu, ierodas jaunais uzņēmējs Kārlis, kurš vēlas nopirkt māju, taču Armands tam nepiekrīt. Armanda dārzs ir lieliska vieta, kur spēlēties bērnu četrotnei par spīti tam, ka Armands regulāri cenšas bērnus padzīt no dārza. Viss izmainās bērnu un Armanda starpā, kad bērni uzzina, ka Kārlis ar saviem padotiem vēlas pārņemt dārzu ar negodīgām metodēm, lai tajā uzceltu veikalu, un sāk Armandu aizstāvēt. Izrādās, ka iecere par veikala būvi ir tikai Kārļa viltīgs gājiens, jo viņš zina, ka dārzs slēpj sevī daudz lielāku noslēpumu...     Lomās:  Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīlija Jakubāne, Emīls Pohorželskis, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane, Gatis Gāga.
26.-27.janvārī plkst.15.00,17.00; 28.-31.janvārī plkst.16.00,18.00 (skolām uz kolektīvu pieprasījumu piedāvājam arī 14.00)  Biļetes cena 2,50.


Pēdējās izmaiņas: 18.01.2019 16:27:09
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET