Noslēgts sadraudzības līgums ar Rovigo provinci Itālijā

06.06.2011 / www.smiltene.lv

No 26. līdz 29. aprīlim Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis devās trīs dienu darba vizītē uz Rovigo provinci Itālijā. Vizītes laikā domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis tikās ar Rovigo provinces prezidenti Ticiānu Virdžili (TizianVirgili), lai parakstītu sadraudzības un sadarbības līgumu. Ņemot vērā kopējo interesi, līgums paredz veicināt divpusējo sadarbību ekonomikas, sociālās, kultūras un izglītības jomās, kā arī pieredzes apmaiņu starp abu reģionu pašvaldībām. 

Vēl vizītes ietvaros Ainārs Mežulis tikās ar Tirdzniecības un Rūpniecības kameras (Camera di Commercio Rovigo) prezidentu Lorenco Beloni (Lorenzo Belloni) un Rovigo provinces pašvaldības Eiropas projektu attīstības aģentūras „Consvipo” prezidentu Andželo Zanelato (Angelo Zanellato), lai pārrunātu par sadarbības iespējām tieši uzņēmējdarbības jomā. Kā atklāja domes priekšsēdētājs, itāļi lielu interesi izrādīja par koksnes granulām un to iepirkšanu no Latvijas. 
Ciešāka sadarbība ar Rovigo provinci aizsākās pirms vairākiem gadiem, kad sadarbību ar Smiltenes pilsētu uzsāka Rovigo provinces bijušais mērs Jozefs Gradasi (Joseph Gradassi). 
 
Pēdējās izmaiņas: 14.06.2019 16:04:05
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET