Artūrs Pauliņš Portugālē turpina sezonu

17.02.2016 / www.smiltene.lv

Artūrs Pauliņš Lietuvas komandas IGTISA sastāvā devies uz Portugāli, lai tur iesāktu sezonu. Startu savās šāgada pirmajās sacensībās Artūrs komentē šādi:

„Mani apmierina Portugal O Meeting uzrādītāis rezultāts, bet, ja godīgi, tad sniegums nebija apmierinošs nevienā dienā. Bija problēmas ar orientēšanos un nespēju atrast savu plūdumu. Kopā pa visām dienām kļūdās atstāju vairāk nekā 25 minūtes. Protams, esmu priecīgs par WRE garās distances rezultātu, jo visu distanci skrēju viens pats un tas pilnībā ir manis uzrādītais rezultāts, tajā dienā neviens nebija man palīgs. Ja kādu skrējēju noķēru, tad uzreiz arī aizbēgu, tās 6 līdz 7 minūtes kļūdās varēja padarīt manu rezultātu daudz pozitīvāku. Šobrīd jūtos ļoti labi, īpaši kājas ir kļuvušas spēcīgākas, bet vēl joprojām esmu sava ideālā plūduma meklējumos...”

Sacensību sezona Portugālē turpinājās Castello de Vide apkārtnē 13. un 14. februārī jau  ar Norte Alentejano O` Meeting, kur arī startēja Artūrs Pauliņš . Sacensību programmā sestdien WRE vidējā distance un nakts sprints, svētdien vidējā distance.

Pirmās dienas WRE distancē kas notika  Artūram 30 rezultāts septiņdesmit četru superelites grupas dalībnieku konkurencē.

Tās pašas dienas vakarā notiek arī nakts sprints. Sprintā Artūram 28. vieta no 160 dalībniekiem, kas startēja viņa grupā. Nakts sprints sacensību kopvērtējumā netika rēķināts.
14. februārī  5,6 km  distancē ar  275 metru kāpumu Artūram veicas labāk un viņš izcīna 10. vietu. Francūzim Thierry Gueorgiou piekāpjoties tikai 3 minūtes, kurš šajā distancē ir otrais labākais.

Artūra vidējais ātrums uz kilometru ir 6:43 , francūža 6:10.
Sacensību Norte Alentejano O` Meeting kopvērtējumā Artūram 14. vieta.

Māris Stabiņš
 

Pēdējās izmaiņas: 14.06.2019 16:04:05
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET