Apmeklē Smiltenes novada stendus Vidzemes Uzņēmēju dienās!

18.05.2018 / www.smiltene.lv

18. un 19. maijā Valmieras centrā norisināsies lielākā daudznozaru izstāde Vidzemē "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2018". Šogad Smiltenes novadu izstādē pārstāvēs Smiltenes novada dome, novada amatnieki un tūrisma uzņēmumi. 

"Vidzemes Uzņēmēju dienās 2018" pulcēsies dažādi jomu un lieluma uzņēmumi, Vidzemes aktīvākie novadi, profesionālās izglītības iestādes, valsts iestādes, ražotāji, pakalpojumu sniedzēji, amatnieki, mājražotāji un dalībnieki no citām valstīm, lai ar saviem piedāvājumiem iepazīstinātu vairākus tūkstošus reģiona, citu novadu, kā arī ārvalstu viesus.

Smiltenes novada piedāvājumu šogad būs iespējams apskatīt divos stendos.

Valmieras Kultūras centrā būs iespēja iepazīties ar stendu “Smiltenes novads – vieta kur augt!”, kuru prezentēs Smiltenes novada domes pārstāvji. Stenda apmeklētāji tiks iepazīstināti ar DZĪVOT, STRĀDĀT, MĀCĪTIES un ATPŪSTIES  iespējām Smiltenes novadā. Prezentēsim jaunizveidoto interaktīvo karti “Atrodi savas mājas Smiltenes novadā”, kur ir apkopotas lauku viensētas, dzīvojamās mājas un citi nekustamie īpašumi, kurus var iegādāties savai dzīvesvietai. Arvien vairāk lauku īpašumi paliek tukši, taču lauku vide, daba, klusums ir brīnišķīgas vietas, kur veidot ģimeni, audzināt bērnus, īstenot savas biznesa idejas prom no saspringtās lielpilsētu burzmas- un tieši Smiltenes novadā ir vietas, kur šādus sapņus īstenot! Tāpat piedāvāsim iepazīties ar investīciju objektu platformu, kurā var aplūkot Smiltenes novada teritorijā esošos uzņēmējdarbībai un investīcijām pieejamos nekustamos īpašumus. Smiltenes novada domes mērķis ar šo platformu palīdzību radīt iespēju gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem vienkopus saņemt informāciju par novadā pieejamiem nekustamajiem īpašumiem, kuras var būt kā potenciālās dzīves vai uzņēmējdarbības vietas.

Laukumā pie Valmieras Kultūras centra Smiltenes novada stendā “Radīts Smiltenes novadā” varēs iegādāties Smiltenes novada amatnieku  - keramikas darbnīcas “Zīlītes” veidotos traukus, Gaida Barovska koka priekšmetus,  metāla kalēja Jāņa Keiseļa darinājumus, savukārt viesu nams “Slīpi” piedāvās izmēģināt jauno aktīvās atpūtas aprīkojumu - teltis kokos. Izstādē ar savu piedāvājumu piedalīsies arī Smiltenes tehnikums, prezentējot profesionālās izglītības iespējas Smiltenes novadā.

Uz tikšanos Vidzemes Uzņēmēju dienās!

Vidzemes Uzņēmēju dienas organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Vidzemes plānošanas reģionu.

Marita Mūze
Smiltenes novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 18.01.2019 16:27:09
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET