UZŅĒMĒJDARBĪBAS IDEJU KONKURSS "ESI UZŅĒMĒJS SMILTENES NOVADĀ "

Projekta konkursa mērķis ir sniegt atbalstu Smiltenes novada uzņēmumu un fizisko personu projektiem, kas tiek realizēti Smiltenes novadā un kuru rezultātā tiek radīti jauni produkti un pakalpojumi vai tiek radītas jaunas darbavietas.

Projektu uzņēmējdarbības ideju konkursā var piedalīties Smiltenes novadā reģistrēta juridiska persona vai fiziska persona, kas reģistrējusies kā saimnieciskās darbības veicējs vai kas uzvaras gadījumā reģistrēsies kā saimnieciskās darbības veicējs vai komersants.

Pašvaldība līdzfinansējumu piešķir līdz 80% no iesniegtās projektu izdevumu tāmes, ar nosacījumi, ka piešķirtais līdzfinansējuma apjoms nepārsniedz EUR 3000,- (trīs tūkstoši eiro). Kopējais pieejamais finansējums EUR 9000,- (deviņi tūkstoši eiro).

 Par pieteikšanos vairāk lasi: http://www.smiltene.lv/Pasvaldibas_lidzfinansejums


Biznesa atbalsta institūcijas

Attēlu rezultāti vaicājumam “ALTUM”

Attīstības finanšu institūcija ALTUM

"Attīstības finanšu institūcija Altum" ALTUM ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas uzņēmējiem sniedz valsts atbalstu finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos, utml.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings utml.).

 
 ALTUM atbalsta:

  • Biznesa uzsācējus;
  • Mazos un vidējos uzņēmumus;
  • Lauksaimniekus;
  • Iedzīvotājus.

ALTUM piedāvātie valsts atbalsta instrumenti paredzēti uzņēmumiem visās attīstības stadijās – sākot no biznesa idejas izstrādes un uzņēmuma darbības uzsākšanas līdz pat lielu biznesa projektu attīstīšanai, veicinot uzņēmumu izaugsmi.

 
 ALTUM šobrīd piedāvā sekojošas valsts atbalsta programmas:

 

  • Aizdevumi investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem biznesa uzsākšanai un attīstīšanai;
  • Garantiju programmas finanšu resursu pieejamībai, eksporta darījumu riska apdrošināšanai, iedzīvotāju mājokļu aizdevumiem;
  • Riska kapitāls;
  • Nefinanšu atbalsts – mentorings, konsultācijas, u.c.


Lai atrastu sava uzņēmuma aktuālajām vajadzībām piemērotāko programmu, aicinām izmantot  Atbalsta  programmu kalkulatoru šeit: https://www.altum.lv/lv/kalkulatori/atbalsta-kalkulators/

Kontaktinformācija: https://www.altum.lv/lv/kontakti/regionalie-centri-un-konsultaciju-biroji/valmiera/

Mājas lapa: www.altum.lv
Esam Smiltenē Dārza ielā 3, katru piektdienu no 9.00-16.00


 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)


Valmieras Biznesa Inkubators

Valmieras Biznesa Inkubators – tā ir Tava pirmā biznesa mīlestība un pirmā vieta, kur doties ar savas biznesa idejas aizmetni un izaudzēt to līdz pelnošam, dzīvotspējīgam uzņēmumam. Valmieras biznesa inkubatora komanda, sadarbībā ar Latvijas labākajiem lektoriem un konsultantiem, palīdzēs Tev iegūt svarīgākās zināšanas veiksmīgai sava biznesa plānošanai un uzsākšanai. Paralēli zināšanām, Tev būs iespēja tikt arī pie finansiāla atbalsta dažādiem pakalpojumiem un iekārtu iegādei.

Valmieras biznesa inkubatorā Tev būs iespēja arī piedalīties dažādos kopienas pasākumos, kuros satiksi pieredzējušus profesionāļus, kā arī sev līdzīgi domājošos, kuri iespējams kļūs par Taviem nākotnes partneriem vai vienkārši labiem draugiem un paziņām.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par inkubatora piedāvātajām iespējām un uzņemšanas nosacījumiem.

Valmieras Biznesa Inkubatora adrese: Purva iela 12A, Valmiera
Darba laiks: Darba dienās no 8.30 – 17.00
Telefons saziņai: 62401098
E-pasts: valmiera@liaa.gov.lv

Seko mūsu aktivitātēm facebook: https://www.facebook.com/LIAAValmiera/

 

 

Pēdējās izmaiņas: 21.05.2019 14:29:31
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET