22. Aprīlis

Lielā Talka Smiltenē

 
Smiltene, Vecais parks
09:00

Talkošanas iespējas Smiltenes novadā

Lielā Talka – tā ir diena, kad mēs varam vienoties kopīgā darbā, lai paveiktu kādu labu darbu apkārtējai videi, tā ir diena, kad turpinām iesāktās tradīcijas  un ļaujam tām iesakņoties arī nākamajās paaudzēs.

Smiltenes novada dome aicina ikvienu iedzīvotāju piedalīties Lielajā Talkā Smiltenes novadā, kas šogad notiks 2017.gada 22.aprīlī, vākt ne tikai atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt puķu dobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot soliņus, laipas. Talkas dienā ir iespēja organizēt arī pašam savu talku un saņemt maisus, par kuru lūdzam informēt Smiltenes novada domes Saimnieciskās darbības nodaļu pa tālruni 64707868 vai arī pie attiecīgā pagasta pārvaldes vadītāja, kuru ir iespējams reģistrēt arī mājaslapā www.talkas.lv.
 

Smiltenes pilsētā – pulcēšanās plkst. 9.00 Vecā parka centrālajā daļā pie dīķīšu kaskādes, attīrīsim, izzāģēsim Vidusezera nogāzi tehnikuma pusē no kritušiem, sausiem kokiem un atkritumiem, gatavosim putnu būrīšus, kā arī kasīsim lapas Vecā parka apkārtnē. Plašāka informācija par talkošanu Vecajā parkā tiks publicēta mājaslapā www.smiltene.lv

Grundzāles pagastā - pulcēšanās plkst. 9.00 pie kultūras nama. Talkotājus aicinām uz  koku stādīšanu jaunizveidotajā piemiņas vietā un flokšu dobes veidošu pie kultūras nama, kā arī lasīt atkritumus gar ceļa malām. Līdzi nepieciešams paņemt lāpstu un darba cimdus. Visi talcinieki tiks cienāti ar garšīgu zupu.
 
Launkalnes pagastā
talkot un sakopt pagasta centru aicina 21.aprīlī, plkst. 14.00, pulcējoties pie Launkalnes pagasta pārvaldes, savukārt  Silvā talkotāji ir aicināti piedalīties sakopt piegulošo teritoriju pie Austrumvidzemes mežsaimniecības, pulcēšanās plkst. 10.00 pie īpašuma Silva 1a.

Blomes pagastā – pulcēšanās plkst.9.00 pie Blomes pagasta pārvaldes ēkas. Tiks veidota dienliliju dobe pie kultūras nama, uzstādītas atkritumu urnas, labiekārtota pludmale pie centra dīķa, kā arī kopta Jeberlejas estrādes apkārtne, tādēļ līdzi nepieciešams paņemt dažāda veida darbarīkus un darba cimdus, protams, pēc talkošanas būs arī talkas mielasts.

Bilskas pagastā – pulcēšanās plkst. 10.00 pie ezermalas ar zāģiem, grābekļiem un skrūvpistolēm, kur tiks veidotas koka laipas un kopta ezermalas apkārtne. Arī šogad pēc talkas neiztrūkstoša sastāvdaļa būs talkas zupa.
Mēros – pulcēšanās plkst. 10.00 pie Mēru muižas, kur muižas parkā tiks kopta Dārznieka māja, tādēļ uz talku lūgums līdzi ņemt zāģi, cirvi, lāpstu vai grābekli. Ikviens talcinieks tiks pabarots arī ar talkas mielastu.
 
Variņu pagastā – pulcēšanas plkst. 9.00 pie kultūras nama. Tiks lasīti atkritumi ceļmalās, Palsas upes krastos un citviet pagasta centrā. Pēc kārtīgas strādāšanas talciniekiem būs arī garda zupa.
 
Apvienotajā Smiltenes un Brantu pagastā –
Vidzemītē – pulcēšanās pulksten 9.00 pie pagastmājas. Tiks kopta Vidzemītes apkārtne. Kalnamuižā – pulcēšanās pulksten 9.00 pie pagastmājas, lai dotos kopt siltumnīcu apkārtni Kalnamuižas teritorijā.
 

 

 
09:00
Pēdējās izmaiņas: 24.06.2018 19:24:56
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET