100. novada mazulis saņem novada Latvijas Valsts simtgades dāvanas

09.11.2018 / www.smiltene.lv

Atzīmējot Latvijas valsts simtgades gadu, oktobra mēnesī Smiltenes novads ir sagaidījis gada 100. bērniņu, kā arī novada Dzimtsarakstu nodaļa sveikusi savu mēneša 100. klientu, kurš reģistrēja jaundzimušo bērniņu.

Bērni ir mūsu nākotne, un novads var būt pateicīgs bērnu vecākiem, kas par dzīvesvietu un pasaules iepazīšanas vietu savam mazulim ir izvēlējušies tieši Smiltenes novadu. Lai Latvijas Valsts simtgades gadā vērstu uzmanību uz bērnu vērtību un svarīgumu, kā dzīvības un dzīves turpinājumu ne tikai novadā, bet visā Latvijā, oktobra vidū tika godināts novada 100. mazulis - Oskars- un viņa vecāki. Mazulim tika pasniegta personalizēta dāvana - Smiltenes novadā radīta lina gultasveļa ar novada simbolu- rudzupuķi- kā svētības un visa labākā vēlējums no novada. Simtgades svinību priekšvakarā, ar cerību raugāmies uz to, ka šī ir un būs vieta, kurā sniegtās iespējas spētu radīt ne tikai Oskarā, bet ikvienā viņa vienaudzī, novada bērnā lepnumu un mīlestību pret dzimto novadu un Latviju, kurā ik gadu dzimtu 100 un vairāk bērniņu, ienesot prieku un cerību ikdienā.

Atzīmējot Latvijas simtgades gadu, arī oktobra mēnesī Smiltenes novada dome turpināja tradīciju, šoreiz izceļot un iepriecinot mēneša simto Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumu saņēmēju, pasniedzot simbolisko dāvanu- Latvijas valsts karogu- Lārmaņu ģimenei- kuri novada Dzimtsarakstu nodaļā piereģistrēja jaundzimušo bērniņu, kurš šogad kopumā ir 115. mazulis novadā. Nākamā dāvana tiks pasniegta novembrī - simtajam Smiltenes novada domes VPVKAC e-pakalpojumu saņēmējam.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja D.Ērģele, E.Lārmanis, Smiltenes novada domes priekšsēdētājs G.Kukainis

Smiltenes novadā kopumā šajā gadā iedzīvotāju skaits ir mainīgs, bet pirmo reizi kopš novada izveidošanas iedzīvotāju skaits ir palielinājies. Līdz 2018.gada 31.oktobrim novadā reģistrētas 120 dzimšanas un 125 miršanas gadījumi, bet tajā pašā laikā ir vērojama iedzīvotāju migrācija, kad par Smiltenes novadu kā vietu, kur dzīvot izvēlas ne tikai bijušie novadnieki, bet arī iedzīvotāji no citiem novadiem un valstīm, radot lielāku prieku un lepnumu, sagaidot Simtgades svinību kulmināciju.

Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļā, Dārza ielā 3, Smiltenē, iespējams reģistrēt laulību, paziņoto dzimšanas un miršanas faktu, reģistrēt ziņas par Smiltenes novada iedzīvotāju deklarēto dzīvesvietu un izsniegt ar dzīvesvietu saistītās izziņas pašvaldības teritorijā deklarētajām personām, anulēt ziņas par personas deklarēto dzīves vietu, pamatojoties uz Deklarētās dzīvesvietas ziņu anulēšanas komisijas lēmumu.

Smiltenes novada
Inga Kovala
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 25.03.2019 19:18:41
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET
             
             
« Marts 2019 »
25
26
27
28
12
3
4
5
6
7
8910
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
212223
24
 
 
 
 
 
 
 
Operatīvās rīcības dienests