Sākusies biļešu tirdzniecība uz Valmierā gaidāmo Eiropas BMX čempionātu

14.05.2019 / www.smiltene.lv

No otrdienas, 14. maija, interneta vietnē bezrindas.lv  uzsākta biļešu tirdzniecība uz šovasar Valmierā gaidāmo Eiropas BMX čempionātu, kas norisināsies no 11. – 14. jūlijam Valmierā.

Eiropas BMX čempionāts jaunajā trasē, kas top Valmierā, sāksies no 12. jūlija, kad notiks krūzeru sacensības. Sestdien, 13. jūlijā, visas dienas garumā par godalgām sacentīsies elites, junioru, bērnu (līdz 12 gadu vecumam) un amatieru grupu braucēji. Tikmēr dienu vēlāk sacensības aizvadīs jauniešu (no 13 gadiem) sportisti.

No otrdienas uz nozīmīgo sporta notikumu sākusies biļešu tirdzniecība. Tā pieejama vietnē bezrindas.lv. Īpašas cenas sarūpētas ģimenēm (2 bērni un 2 pieaugušie), kamēr bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz visām sacensību dienām par brīvu. Tāpat bezmaksas ieeja ikvienam līdzjutējam būs uz krūzeru sacensībām un 11. jūlijā gaidāmajiem treniņbraucieniem. Valmieras iedzīvotājiem būs iespējams iegādāties valmierieša biļeti par īpaši izdevīgām cenām.

Visa informācija par biļešu iegādi pieejama ŠEIT.

Eiropas BMX čempionāts vienās sacensībās Latvijā notiks pirmo reizi. Sacensības, kas ilgs no 11. – 14. jūlijam pulcēs vairāk nekā 800 dalībniekus no visas Eiropas. Šīs būs vienas no sezonas nozīmīgākajām sacensībām Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā, tādējādi uz starta redzēsim visus labākos Eiropas elites braucējus. Kā sezonas nozīmīgākās sacensības šīs būs visiem Latvijas BMX braucējiem.

Eiropas BMX čempionātu Latvijā rīko Latvijas riteņbraukšanas federācija sadarbībā ar BMX klubu “Valmieras puikas”, Valmieras pilsētas pašvaldību un Eiropas Riteņbraukšanas savienību. Visa informācija par Eiropas BMX čempionātu pieejama mājaslapā – www.eurobmx2019.eu, kā arī sociālo tīklu Facebook un Instagram kontos.

Informāciju sagatavoja:
Toms Markss
Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs
Tālrunis: +371 26255435   
Elektroniskā pasta adrese: toms@lrf.lv
 

Pēdējās izmaiņas: 17.05.2019 15:57:00
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET