Rezins juniors izcīna otro vietu velotūrē "Pāri Piebalgas pakalniem"

Sestdien, 10. septembrī, Jaunpiebalgas apkaimē norisinājās riteņbraukšanas sacensības "Pāri Piebalgas pakalniem", kurās uzvaru sporta klases absolūtajā vērtējumā svinēja cēsinieks Kaspars Serģis, otrajā vietā atstājot smiltenieti Jāni Rezinu (Junioru.

Jau desmito gadu septembra otrajā sestdienā Jaunpiebalgā norisinās tradicionālās riteņbraukšanas sacensības velotūre "Pāri Piebalgas Pakalniem". Šogad divās dažāda garuma distancēs uz starta izgāja vairāk nekā 200 dalībnieku no visdažādākajiem Latvijas reģioniem.Gan sporta, gan arī tautas klasē pārstāvēti tika arī Smiltenes novada sportisti.

60 kilometru garajā sporta klasē jau distances pirmajā pusē no pārējiem izdevās atrauties četriem sportistiem, viņu vidū smilteneietim Jānim Rezinam junioram, kurš pārstāv "ZZK" komandu. Atrāvienā iesaistījās arī Rezina komandas biedri Jānis Bērziņš un Kaspars Serģis, kā arī valmierietis Jānis Rubiks. Distances gaitā vadošā četrinieka pārsvars tikai strauji pieauga. Tuvojoties finišam no līderu grupiņas atrāvās Serģis, kurš spēja saglabāt savs pozīcijas līdz pat finišam, tādējādi izcīnot uzvaru. Cīņā par otro vietu finiša spurtā veiksmīgākais izrādījās Rezins juniors, trešajā vietā atstājot Rubiku, bet ceturtajā Bērziņu. Sacensību uzvarētājs distanci veica  1 stundā 37 minūtēs un 1 sekundē, tuvākos sekotājus apsteidzot par 35 sekundēm. Labāko desmitniekā absolūtajā vērtējumā ieridojās vēl divi Smiltenes novada sportisti. Sestajā pozīcijā finiša līniju šķērsoja Jānis Rezins seniors( "ZZK" ) Viņam arī otrā vieta V 40 grupā. Savukārt astotajā vietā ierindojās " Kaivo -Vudlande " pārstāvis Jānis Purmalis. V grupā Purmalim sestā pozīcija. Jāpiemin arī blomēnietis Juris Bērziņš "Kaivo -Vudlande", kurš ierindojās sestajā vietā V50 grupā.

26 kilometru garajā tautas klasē par uzvarētāju kļuva Zigmārs Zučiks, kurš desmit kilometrus pirms finiša veica atrāvienu, ko tuvākie sekotāji nespēja likvidēt. Zučiks distanci veica 43 minūtēs un 19 sekundēs. Tikmēr sīva cīņa norisinājās par otro un trešo vietu.Septiņu cilvēku grupiņas finiša spurtā ātrākais izrādījās "MTB Priekuļi" komandas pārstāvis Gints Šlēziņš, kurš uzreiz aiz sevis atstāja smilteniešus Tomu Marksu un Daini Sakalauski . No Smiltenes novada sportistiem savās vecuma grupās labāko trijniekā vēl iekļuva Mudīte Fūrmane ("Kaivo -Vudlande", kura palika nepārspēta T S35 grupā. Uzvaru izcīnīja arī Estere Ponciusa (Smiltene), kurai pirmā vieta T SM grupā. Laura Smukule (Smiltene) ieņēma trešo pozīciju T S grupā, visbeidzot Vairis Krauklis "Kaivo -Vudlande" izcīnīja otro vietu T V50 grupā.

Pārējo Smiltenes novada sportistu rezultāti pa vecuma grupām tautas klasē:
T VZ grupa: (14 dalībnieki)
10. vietā Āris Fūrmanis "Kaivo -Vudlande"
T VJ grupa:(10 dalībnieki)
8. vietā Andris Zālītis "Kaivo -Vudlande"
TS grupa: (13 dalībnieces)
8. vietā Irita Lipiņa (Smiltene)
10. vietā Baiba Bērziņa "Kaivo -Vudlande"
TV grupa: (41 dalībnieks)
3. vietā Toms Markss "Kaivo -Vudlande"
4. vietā Dainis Sakalausks "Kaivo -Vuidlande"
12. vietā Helmuts Ramanis  (Smiltene)
20. vietā Edijs Ramanis (Smiltene)
30. vietā Jānis Leikarts (Smiltene)
T V35 grupa: (41 dalībnieks)
8. vietā Māris Zālītis "Kaivo -Vudlande"
15. vietā Elmārs Smukulis (Smiltene)

Jau nākamās nedēļas nogalē Igaunijā norisināsies Baltijas valstīs masveidīgākās MTB sacensības Tartu maratons, kurā dalību apstiprinājuši virkne Smiltenes novada sportistu.

Raksta autors: Toms Markss

Visu jaunāko informāciju par sportu Smiltenes novadā var meklēt jaunizveidotajā draugiem.lv lapā "Sports Smiltenē" (autors Toms Markss): http://www.draugiem.lv/tomsmarkss

Pēdējās izmaiņas: 14.06.2019 16:04:05
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET