,,Joku diena!”

06.04.2016 / www.smiltene.lv

Ar šādu nosaukumu, 2.aprīlī Smiltenes tehnikuma sporta zālē,  tika spēlēts volejbols. Turnīrs notika starp sieviešu komandām- no Rūjienas, no Blomes, no Grundzāles un no Smiltenes ( 3 komandas).

Ar atkal redzēšanos un sarunām pie kafijas tases, turnīrs noritēja ļoti draudzīgā gaisotnē. Turnīrs bija interesants ar komandu īpašo noformējumu!

Komandas spēlēja katra ar katru, un kā turnīra sākumā vienojāmies – pie vienādu lielo punktu skaita, nākošais, kas tiek ņemts vērā ir iegūto un zaudēto punktu starpība.

Līdz ar to, par turnīra 1.vietas ieguvējām kļuva ,,Blome”- Līva Anderšmite, Madara Marksa, Sabīne Marksa, Dārta Kaupe un Ieva Palma. 2.vietā- ,,Grietas”(Smiltene), komandā spēlēja Sanita Briede, Līga Osma, Sintija Ģēģere un Evita Sirmā, 3.vietā- ,,Baltās” (Smiltene)- Inga Jurciņa, Madara Apsīte, Arta Biļinska un Gita Brālēna, 4.vietā- ,,Rūjiena”- Sannija Kalniņa, Marika Glušonoka, Linda Kalve, Nora Alpeusa, 5.vietā- ,,Just Relax” (Smiltene)- Evija Hirte, Gunta Dudele, Guntra Pakule,  Jūlija Egle, 6.vietā- ,,Grundzāle”- Antra Kļaviņa, Kristīne Sausiņa, Dace Kalniņa, Iveta Lagzdiņa.

Ir jauki redzēt, kā sievišķīgais saplūst ar sportisko noskaņojumu!

Galerija no turnīra ŠEIT.

Gita Brālēna,
Volejbola trenere

Pēdējās izmaiņas: 20.06.2019 11:35:30
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET