Latvijai 100-100 KP Smiltenē

07.11.2018 / www.smiltene.lv

Par godu Latvijas Valsts svētkiem, 3. novembrī Smiltenē, notika individuālās un komandu izvēles sacensības „LATVIJAI 100 – 100 KP SMILTENĒ”.

Sacensību mērķis un uzdevumi bija veicināt orientēšanās sporta attīstību Smiltenes novadā un Latvijas iedzīvotāju vidū. Noskaidrot labākos orientieristus katrā vecuma grupā. Godināt Latvijas simtgadi ar saviem sasniegumiem vienā no novada populārākajiem sporta veidiem.

Sacensības organizēja orientēšanās klubs ”Azimuts” projekta "LATVIJAI 100 - 100 KP SMILTENĒ" ietvaros, kuru līdzfinansēja Smiltenes novada dome.

Neskatoties uz to, ka šajā dienā Vidzemē notika vēl divi orientēšanās pasākumi, dalībnieku skaits bija gandrīz 130, kuru vidū arī kupls dalībnieku skaits no Igaunijas.

Sacensības notika gan individuālajā, gan komandu vērtējumā.

Individuālajā vērtējumā absolūti labāko rezultātu, savācot visus 100 kontrolpunktus (KP), uzrādīja Smiltenes BJSS audzēknis, grundzālietis Ilgvars Caune (V21A). Viņš distancē pavadīja nepilnas divas stundas, veicot ap 20 km garu distanci. V-40 grupā- uzvara rauzēnietim Tomam Veitam. Otrajā vietā šajā grupā- smiltenietis Otārs Putrālis. Arī V-50 grupā uzvara vietējam sportistam- Pēterim Kokarēvičam. Pie zelta individuālajās distancēs no mūsējiem vēl tika Andra Veita S-60. Sudraba godalgas izcīnīja palsmanietis Gatis Jansons V-60 un Smiltenes BJSS audzēkne Elīza Zeiļuka S-14.

Komandu vērtējumā jāatzīmē ģimeņu grupa, kurā startēja deviņas ģimenes. Tajā skaitā četras ģimenes no Grundzāles pamatskolas.

Ģimeņu kopvērtējumā par uzvarētājiem kļuva komanda no Grundzāles „Trīsstabiņu ceļš”, kurā startēja Anete Stabiņa, Zanda Stabiņa un šo rindu autors. Viņiem, lai atrastu visus 100 KP bija nepieciešams divas stundas un astoņas minūtes. Tikai pusminūti viņiem zaudēja Dravantu ģimene no Cēsīm.

Trešajā vietā vēl viena komanda no Grundzāles „Bormaņi”, kurā startēja Jānis un Inga Bormaņi. Jāatzīmē, ka Inga distancē devās ar savu atvasi, ko nesa īpaši ierīkotā sēdeklītī. Arī Bormaņu ģimenei izdevās atrast visus 100 KP. Ingas kontā 24 no tiem.

Kupls dalībnieku skaits bija grupā MIX, kurā startēja 12 komandas. Šajā grupā viss goda pjedestāls Smiltenes novada komandām, ceturtajā vietā atstājot mūsu ciemiņus no Igaunijas. Zelta medaļas izcīnīja Mārtiņš un Ieva Ģodiņi, otrajā vietā Andris Lapiņš, Dina Kaupe un Elīza Kaupe, bronzas godalgas saņēma Guntars Cīrulis un Vita Cīrule. Labāko sešinieku noslēdza Būdaskalna komanda. Tajā startēja Aigars un Gunta Dudeļi.

Jauniešu grupās panākumi Smiltenes BJSS sportistu komandām no Grundzāles.

Grupā JW uzvarēja Anete Anna Strazdiņa un Annija Slikšjāne. Šī vecuma puišiem grupā JM zelta medaļas Renāram Kļaviņam un Ģirtam Harkinam. Grupā JMIX otrā vieta Kitijai Abulai, Elīnai Bačkai un Daināram Bušam.

S-40 grupā, apmeklējot 99 KP uzvara Smiltenes komandai, kurā startēja Antra Ķikute un Elita Šulca. Par pieciem KP mazāk apmeklēja Valkas puses komanda ar Ilzi Vaļģi un Maiju Gudēnu sastāvā. S-50 grupā- bronza Smiltenes novada labākajām slēpotājām Elitai Zālītei un Žanetei Leimanei. Bronza arī Kasparam Abulam grupā V21A. Viņš startēja kopā ar Apes novada sportistu Normundu Prazņicānu.

Jāatzīmē arī Gaujienas puišu, kas trenējas Smiltenes BJSS, panākumi individuālajās distancēs. Grupā V-14 pirmājā vietā- Uvis Sproģis, otrajā- Kristers Lārmanis. V-16 grupā otrais- Austris Kalniņš.

Sacensību rezultāti

Fotogrāfijas no sacensībām.

Informāciju sagatavoja:
Māris Stabiņš
Foto Valdis Paeglis.
 

Pēdējās izmaiņas: 25.03.2019 19:18:41
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET
             
             
« Marts 2019 »
25
26
27
28
12
3
4
5
6
7
8910
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
212223
24
 
 
 
 
 
 
 
Operatīvās rīcības dienests