Grundzāles pamatskolas meitenes izcīna otro vietu volejbola sacensībās

10.12.2018 / www.smiltene.lv

7. decembrī Koknesē sporta centra un skolas zālēs notika Latvijas Skolu 72. spartakiādes volejbolā pamatskolu grupā finālsacensības.

Sacensības organizēja  Latvijas Skolu sporta federācija. Sacensību mērķi un uzdevumi bija popularizēt volejbolu skolu jaunatnes vidū, pilnveidot skolu sacensību sistēmu volejbolā, veicināt vispārizglītojošajās skolās interešu  izglītības sporta programmas realizēšanu (sporta pulciņi) volejbolā, noteikt labākās Latvijas skolu komandas licencēto un nelicencēto spēlētāju komandu grupās ,apmācīt un iesaistīt jaunos volejbola tiesnešus sacensību organizēšanā un tiesāšanā.

Uz sacensībām devās arī Grundzāles pamatskolas meiteņu un zēnu komandas.  Divos iepriekšējos gados bija izdevies no šīm sacensībām atgriezties ar bronzas godalgām. 2016. gadā tas izdevās zēnu komandai, bet 2017.gadā meiteņu komandai. Uz panākumiem cerējām arī šogad. Meitenēm cerības mazliet saplaka, kad uzzinājām, ka finālsacensībās piedalīsies 9 komandas.  Izloze lēma, ka jāstartē  A grupā, kur bija 5 komandas. Tajā skaitā arī mājinieču -  Kokneses vidusskolas komanda. Ar  viņām arī pirmā spēle. Netipiski volejbolam jāspēlē uz laiku 8 minūtes. Šajā laikā no mājiniecēm saņemam aukstu dušu un pēc nospēlētajām 8 minūtēm rezultāts ir 7:17 par labu mājiniecēm.

Nākošā spēle ar Ogres 1.vidusskolu. Šajā spēlē iet kā pa celmiem abām komandām. Daudz kļūdu servēs.  Tomēr spēle beidzas ar līdzīgu rezultātu 14:14. Saprotam, ka, lai turpinātu cīņu par godalgām vairāk punktus zaudēt nevar. Nākošajā spēlē ar 17:13 izdodas pārspēt Sventes vidusskolas komandu. Liels nopelns uzvaras kaldināšanā Hannai Gabrielai Ziemiņai, kas ar  servēm guva septiņus  punktus pēc kārtas.
Pēdējā spēle A grupā ar Siguldas Valsts ģimnāziju. Spēle līdzīga. Tomēr spēles pēdējā minūte ir veiksmīgāka grundzālietēm un uzvara ar rezultātu 17:16.
Tālāk jāspēlē ar B grupas uzvarētāju Ezeres pamatskolu. Šī spēle aizrit ar Grundzāles meiteņu pārsvaru 17:10.  Finālā vēlreiz jāspēlē ar Kokneses vidusskolu. Piedzīvojam zaudējumu 9:20. Koknese mūs pārspēj ar mūsu pašu ieroci - spēcīgām servēm. Mājās varam atgriezties ar sudraba godalgām, kas ir augstākais rezultāts kopš piedalāmies šajās sacensībās.

Jāpiebilst, ka, lai labāk sagatavotos šīm sacensībām, divas reizes devāmies uz treniņspēlēm Apē, kur spēlējām ar dažādām Apes vidusskolas komandām. Paldies Apes vidusskolas sporta skolotājai Aijai Latikai par veiksmīgo un jau ilggadīgo sadarbību!

Komandu vērtējums meitenēm:
1.vieta - Kokneses vidusskola
2. vieta -  Grundzāles pamatskola
3.vieta - Ezeres pamatskola
4. vieta - Dundagas vidusskola
5. vieta - Bebru pamatskola
6.vieta - Sventes vidusskola
7. vieta - Ogres 1. vidusskola
8. vieta- Jelgavas Valsts Spīdolas ģimnāzija
9. vieta  - Siguldas Valsts ģimnāzija    

 
Grundzāles pamatskolas meiteņu komandā spēlēja: Hanna Gabriela Ziemiņa, Līna Lapiņa, Laura Nikolajeva, Monta Melne, Anete Anna Strazdiņa, Klinta Ieva Lagzdiņa, Katrīna Līva Lagzdiņa un Kristīne Vasiļjeva.


 
Grundzāles pamatskolas sporta skolotājs Māris Stabiņš

Pēdējās izmaiņas: 25.03.2019 19:18:41
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET
             
             
« Marts 2019 »
25
26
27
28
12
3
4
5
6
7
8910
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
212223
24
 
 
 
 
 
 
 
Operatīvās rīcības dienests