Aizvadīta Smiltenes novada čempionāta volejbolā sieviešu komandām 3. kārta

11.02.2019 / www.smiltene.lv

9.februārī  Variņu pamatskolas sporta zālē notika Smiltenes novada 2019. gada čempionāta volejbolā sieviešu komandām 3. kārta.

Sacensības organizē Smiltenes sporta centrs, sadarbībā ar Smiltenes novada sporta pārvaldi. Sacensību galvenais tiesnesis Māris Stabiņš.

3.kārtā piedalījās deviņas komandas. Pa divām komandām no Apes, Valmieras BJSS un Smiltenes un pa vienai komanda no   Variņiem, Blomes un Grundzāles.

Komandas spēlēja līdz divu setu uzvarai. Sets tika spēlēts līdz 21 punktam.  Ja pēc pirmajiem diviem setiem pa panākumam bija abām komandām, trešais sets tika spēlēts līdz 15 punktiem. Tika aizvadīts sešu stundu garš 18 spēļu volejbola maratons, katrai komandai šajā laikā izspēlējot četras spēles.

Šajā kārtā nepiedalījās Grundzāles otrā komanda, jo  gatavojās Grundzālē vakarā notiekošajam deju kolektīvu sadraudzības  koncertam.

Vispirms, veicot izlozi, tika noskaidrots kurā apakšgrupā katra komanda spēlēs. A grupā spēlēja  komandas: Ape , Variņi un Blome. Šajā grupā pārliecinoši uzvarēja Apes komanda. Pārsteigums- Variņu un Blomes komandu spēlē, kur jau spēles pirmajā setā Variņu spēlētājas tikai ar 20:22 piekāpās Blomei. Otrajā setā Variņu komanda spēlēja vēl veiksmīgāk, uzvarot ar rezultātu 21:14. Arī trešajā setā pārākas bija Variņu spēlētājas- 15:9. Šis zaudējums nosūtīja Blomes komandu cīnīties par 7.-9. vietu.

B grupā spēlēja komandas: U-30 ,Grundzāle un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola. Šajā grupā iztika bez pārsteigumiem. Uzvara komandai U-30. Otrās- Grundzāles pagasta spēlētājas. Trešās-  Apes vidusskolas meitenes.

C grupā izloze kopā saveda abas Valmieras BJSS komandas un  Dzirkstītes. Sīvākais bija komandu VBJSS-1 un Dzirkstītes otrais sets, kurā VBJSS-1 uzvarēja ar rezultātu 21:18.  Šajā grupā pirmās- VBJSS-1 spēlētājas, otrās- Dzirkstītes un trešās-VBJSS-2 spēlētājas.

Finālspēlēs par 1.-3. vietu pārliecinoši uzvarēja komanda U-30. Spēlē par otro vietu, starp VBJSS-1 un Apes komandām, spēles pirmajā setā ar rezultātu 21:19 uzvarēja VBJSS-1 komanda. Otrajā setā- 21:12- uzvara Apes komandai. Trešajā setā rezultāts 15:10 par labu Valmieras meitenēm.

Cīņā par 4.-6. vietu spēles bija ļoti līdzīgas un emocijām bagātas. Veiksme šoreiz Grundzāles komandai, kas trijos setos (21:19 , 18:21 , 18:16) ļoti līdzīgā spēlē uzvarēja komandu Dzirkstītes. Laba spēle arī Variņu komandai, kas setu galotnēs lika panervozēt gan komandai Dzirkstītes gan Grundzāles komandai.

Spēlēs par 7.-9. vietu ne bez pūlēm Blomes komandai izdevās uzvarēt VBJSS-2 komandu. Spēles otrā seta galotnē jau likās, ka būs jāspēlē trešais sets, tomēr seta galotne veiksmīgāka bija Blomes spēlētājām 21:19.

Līdzīga cīņa arī  VBJSS-2 un Apes vidusskolas spēlē, kur uzvara VBJSS-2 (17:21 ,21:11 ,15:13).

1. vieta U-30 (Zanda Beitika, Laura Rubene, Linda Puriņa, Kristīne Miezīte  Alise Aigare, Mairita Riekstiņa)

2. vieta VBJSS (Elza Melbārde, Justīne Buša, Arta Logina, Elīna Elizabete Runce, Sabīne Bitmane)

3. vieta Ape (Kristiāna Oto, Laura Jaunzeme, Ulrika Lība Tetere, Nadīna Bērziņa , Rūta Ķelpe, Andra Kaktiņa).
 
Pēc trešās kārtas jau varam apsveikt komandu U-30 ar uzvaru Smiltenes novada čempionātā. Pēdējā kārtā par 2. vietu cīnīsies VBJSS-1 komanda ar Apes komandu un par ceturto vietu- Dzirkstītes ar Grundzāles pirmo komandu.

3.kārtas REZULTĀTI

Kopvērtējums pēc 3. kārtām

Sacensību galvenais tiesnesis Māris Stabiņš
 

Pēdējās izmaiņas: 23.04.2019 18:01:37
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET