Lubānas novada atklātais čempionāts orientēšanās ar slēpēm

18.02.2019 / www.smiltene.lv

16. februārī biedrība "Aborieši", sadarbībā ar Lubānas novada pašvaldību, aicināja ikvienu piedalīties Lubānas novada atklātajā čempionātā orientēšanās uz slēpēm. Sacensību mērķis bija veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu iedzīvotāju vidū, kā arī popularizēt ziemas  orientēšanās sportu Lubānas un kaimiņu novados.

Uz Lubānu devās arī četras Sm BJSS audzēknes kopā ar savu treneri Māri Stabiņu.

Šīs sacensības izmantojām kā treniņu, lai labāk sagatavotos gada galvenajām sacensībām- Latvijas čempionātam (diemžēl tikko uzzinājām, ka siltā laika dēļ Latvijas čempionāts atcelts).

No Lubānas atgriezāmies ar trīs godalgām.  Par Lubānas novada čempioni W-16 grupā kļuva Kitija Abula (lai iegūtu lielāku pieredzi Kitija startēja četrus gadus vecākā grupā).

Viņas treniņu biedrenei Anetei Stabiņai 2. vieta W-12 grupā. Šajā grupā uzvarēja daugavpiliete Poļina Nevedomska.  Šogad no četriem startiem, kur ir tikušās šīs meitenes, divos ir uzvarējusi Poļina un divos Anete.  Paliek intriga- vai uzvaru skaits viņām šogad tāds arī paliks? Šajās sacensībās pēc īpašas formulas tika aprēķināts  cik laika dalībnieki ir zaudējuši kļūdoties. Poļinai šis laiks bija 01:14, bet Anetei 00:51.   Šajā grupā vēl startēja Marta Morīte ( kļūdās 05:37)  un Elīna Bačka ( kļūdās  11:54), kuras ierindojās attiecīgi septītajā un astotajā vietā.

Aiviekstes ozolu  labirintos M-50 grupā, atstājot aiz sevis divus Lubānas sportistus,   Māris Stabiņš ( kļūdās 03:16 ) izcīnīja otro vietu.

Tā kā šajā dienā saulīte pa zemes virsu ripoja un gaisa temperatūra bija +4 grādi,  laiku pēc sacensībām izmantojām, lai paslēpotu lieliski sagatavotajās Lubānas slēpošanas trasēs.

Māris Stabiņš


 

Pēdējās izmaiņas: 17.05.2019 15:57:00
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET