11.un 12.maijā orientieristi no visas Latvijas pulcēsies Smiltenes novadā

29.04.2019 / www.smiltene.lv

Pulcējot vairāk kā 500 dalībniekus, 11. Un 12.maijā notiks pēdējo gadu plašākais orientēšanās pasākums Smiltenes novadā.

11. maijā orientieristi sacentīsies Latvijas orientēšanās čempionātā (LČ) garajā distancē un 12. maijā - Latvijas Kausa posma sacensībās Mazā balva (MB).

2011.gadā Smiltenes pusē bija pēdējais LČ, kad spēcīgākie valsts orientieristi cīnijās par tituliem. Jaunums ir tas, ka skatītāji gan LČ, gan MB sacensību arēnā LED televizoru ekrānos varēs vērot Elites dalībnieku pārvietošanos mežā, izmantojot GPS uztvērēju starpniecību.

Šogad Latvijas orientēšanās čempionāts norisināsies līdz šim sacensībām neizmantotā apvidū - Kapusilā un Mežoles dabas lieguma teritorijās.

Sacensību norisei izvēlēta Vidzemes augstienes ziemeļdaļas Mežoles pauguraines daļa, kas ir nozīmīga boreālo (ziemeļu) un purvaino mežu, kā arī dažāda tipa purvu izplatības vieta. Mežoles paugurainē izveidojušās savdabīgas sarežģītas reljefa formas. Apvidū maz ceļu ar regulāru stigu tīklu. Dominē egļu mežs ar vidēji labu skrienamību. Maz atklātu vietu un izcirtumu.

Savukārt svētdien, 12.maijā  visi orientieristi tiek aicināti izmēģināt spēkus vidējā distancē, kas notiks Latvijas Kausa posma "Mazā balva" ietvaros šajā pašā apvidū!

Papildu informācija par LČ pieejama ŠEIT.

Papildu informācija par MB pieejama ŠEIT.

Plānotais dalībnieku skaits LČ - 500 un MB - 350 orientieristi.

Aicināti sportisti un atbalstītāji!

 

Otārs Putrālis
 

Pēdējās izmaiņas: 21.05.2019 14:29:31
Copyright © 2011 Smiltenes novada dome. All Rights Reserved.
Pārpublicējot informāciju, atsauce uz Smiltenes novada domi ir obligāta!
Web design & programming: SIA LaGET